Luktrans zaczyna od zwycięstwa

Ostatnie spotkanie, czwartkowej rywalizacji przy ulicy Ptaszyckiego było dosyć jednostronne. Od samego początku przeważała drużyna Luktransu. Już w pierwszej minucie zawodnicy zdobyli pierwszą bramkę. Pierwsza część pierwszej połowy to spokojne budowanie ataków pozycyjnych przez obie drużyny. Pod koniec połowy zawodnicy Luktransu zdołali jeszcze raz pokonać bramkarza rywali. Druga połowa, oprócz dokładnie konstruowanych ataków pozycyjnych, to jeszcze okazja na szybkie kontry. Świetną dyspozycję w tej części gry pokazał bramkarz Luktransu, który kilka razy świetnie bronił strzały rywali, chroniąc w ten sposób od utraty gola przez swoją drużynę. Do końca spotkania mogliśmy jeszcze oglądać 4 bramki. 3 zdobyli zawodnicy Luktransu, jedną Revo. Końcowy wynik: 5-1 dla Revo. Bramki zdobywali: Łukasz Wrzosek, Łukasz Grabski, Michał Lebiest, Kamil Banachowicz (2) dla Luktransu. Dla Revo: Kamil Gładyszewski.