Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Ciekawie do końca...

Wygraną, całkiem udany sezon zakończyła ekipa Prisjaktu. Tym razem Czarno-czerwoni, którzy stracili już szansę na medal, ograli QVC. Wynik w 6. minucie po prostym błędzie bramkarza QVC otworzył Tomasz Dąbrowa. Prisjakt szybko podwyższył prowadzenie, Karol Augustyn odważnie ruszył środkiem pola, a następnie uderzył nie do obrony. Minutę później po raz drugi do protokołu wpisał się Tomasz Dąbrowa i Prisjakt prowadził już 3:0. Jeszcze w pierwszej odsłonie QVC odpowiedziało dwoma trafieniami Dawida Telegi. Po zmianie stron Karol Augustyn dał więcej spokoju Prisjaktowi, jednak Biało-czarni nie złożyli broni. Pięć minut przed końcem Mateusz Frowal dał nadzieję QVC, jednak ostatnie słowo należało do faworytów. Radosław Paterak ustalił wynik meczu na 5:3 dla Prisjaktu.