Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Wyraźna przewaga

Pierwsza połowa, mimo wielu okazji, zakończyła się bezbramkowym remisem. Z takiego obrotu wydarzeń na pewno nie byli zadowoleni gracze MPEC, którzy mieli wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, a przede wszystkim w liczbie oddanych strzałów na bramkę strzeżoną przez Jakuba Farona. Bramkarz ,,Bankowców’’ kilka razy zaprezentował nam swoje umiejętności, jak choćby przy strzale Nazara Mykhailynyna sprzed pola karnego. W 23. minucie sędzia wskazał na ,,wapno’’, a z ,,11’’ nie pomylił się Filip Fanderowski. Chwilę później BGŻ BNP się odkrył, co przyniosło gola na 2:0. W samej końcówce swoje drugie trafienie zanotował Patryk Tomczyk, a w jednej z ostatnich akcji honor przegranych uratował Przemysław Putera. Wynik wskazuje na zacięty pojedynek, ale stroną dominującą w tym pojedynku byli gracze w fioletowych koszulkach.