Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Deja Vu Zająca

Spotkanie potężną bombą rozpoczął Kamil Garbala i ES-System prowadził 1:0. To jednak nie zdeprymowało Valeo. W 9. minucie Daniel Patuła pozazdrościł rywalowi i sam potężnie kropnął z dystansu. W 15. minucie Piotr Górka przymierzył po długim słupku i ES-System ponownie prowadził. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Równo dziesięć minut po swoim pierwszym trafieniu drugiego gola na zdobył Piotr Górka i ES-System był na dwubramkowym prowadzeniu. W 27. minucie nic nie zwiastowało zmiany wyniku, ale wtedy użytek z lewej nogi zrobił Marcin Zając, a piłka uderzona z dużego dystansu znalazła drogę do bramki. Valeo wróciło do gry. W 31. minucie Marcin Zając skopiował swojego pierwszego gola i mieliśmy remis. Na minutę przed końcem Tomasz Galas zapewnił zwycięstwo ekipei Valeo. W ostatniej akcji meczu mieliśmy jeszcze gola samobójczego  Kamila Garbali i w ten sposób Valeo wygrało bardzo ważny mecz.