Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

,,Pantery’’ szaleją!

Green Cell nie zwalnia tempa, odnosi już siódme zwycięstwo w bieżącej kampanii i z pięciopunktową przewagą nad ORLEN OIL wygodnie zasiada w fotelu lidera. ,,Pantery’’ do zwycięstwa poprowadzili Adam Jawor, Daniel Brud i Bartek Nowak. Ten pierwszy już na początku drugiej połowy skompletował hat-tricka, umacniając się na pierwszym miejscu klasyfikacji strzelców. Tak naprawdę Arek Krzyszkowski i spółka mecz z Porsche Inter Auto rozstrzygnęli już w pierwszych dwudziestu minutach. Na przerwę schodzili bowiem z wynikiem 4:0. ,,Seledynowi’’ nie mieli wczoraj zbyt wiele argumentów w tym starciu. Z pomocą przyszedł im rywal, który skierował piłkę do własnej siatki, a w samej końcówce w ogromnym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Marcin Seweryn. Ostatnie słowo należało jednak do Bartka Nowaka, który ustalił rezultat tego jednostronnego pojedynku. Gdyby gracze Porsche Inter Auto nie popełnili tyle prostych, niewymuszonych błędów – mecz ten mógłby być bardziej wyrównany.