Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Sensacja?

IG odniosło drugie zwycięstwo w obecnym sezonie i co ciekawe jest to również druga wygrana z rzędu ekipy w czerwonych koszulkach. Tym razem wyższość IG musiała uznać grajaca o medale drużyna BWI. IG bardzo dobrze rozpoczęło mecz, kiedy to w 5. minucie pięknego gola po strzale lewą nogą zdobył. W 13. minucie Chafik Ouassal pozazdrości koledze z zespołu, tyle tylko, że pomyłił bramki i mieliśmy remis 1:1. Tuż przed przerwą ponowne prowadzenie IG dał Radosław Półchłopek. BWI nie złożyło broni. Michał Barnaś wykorzystał nieporozumienie obrońców IG, po czym płaskim strzałem wyrównał na 2:2. Do trzech razy sztuka... Gdy w 34. minucie Radosław Półchłopek trafił po raz drugi w tym meczu, Czerwoni postanowili, że po raz trzeci prowadzenia nie stracą i tak też się stało. W końcówce meczu BWI rzuciło się do ataku i zostało skontrowane. Wynik ustalił Radosław Półchłopek, który tym samym skompletował hattrick.