Mecze: 7238

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 311

Sukces rodzi się w bólach

Po ostatniej porażce z IG, tym razem zespół Valeo zaskoczył pozytywnie. Gracze w pomarańczowył koszulkach w pokonanym polu zostawili lidera Green Cell. Pierwsza połowa nie zwiastowała straty punktów faworyta. Nie bez problemów, ale jednak Green Cell prowadził 2:1 do 15. minuty. Valeo wyrównało jeszcze przed przerwą, ale po zmianie stron ponownie przeważał Green Cell. Piłka nie chciała, jednak wpaść do bramki Pomarańczowych, który wyglądała wręcz na zaczarowaną. W końcówce Valeo postanowiło pomóc sprzyjającemu losowi. W 39. minucie Daniel Patuła wykorzystał "prezent" defensywy Green Cell, a minutę później ponownie ten sam zawodnik ustalił wynik meczu. Zespół Green Cell nie ukrywał rozgoryczenia i trudno się dziwić Czarnym Panterom, które na własne życzenie straciły przynajmniej jeden punkt.