Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wulkan emocji

Najciekawiej zapowiadający się pojedynek drugiego kolejki II Ligi D nie zawiódł. Zespół Tomasza 20, który przed tygodniem zawiódł, tym razem nie mógł sobie pozwolić na potknięcie, jeśli chce się liczyć w walce o najwyższe cele. Z kolei Accenture już w pierwszej kolejce pokazało, że jest w gronie faworytów. Wynik otworzył bardzo aktywny Karamo Sane, po składnej zespołowej akcji. Tomasza odpowiedziało dwukrotnie przed przerwa za sprawą Sebastiana Sobótki, który najpierw zamknął akcję z lewej strony bramki Accenture, a w 20. minucie sprytnie sprzed pola karnego. W 24. minucie Robert Dąbrowski zamienił stały fragment gry na gola i zespół Tomasz 20 prowadził już 3:1. To nie załamało Accenture. Karamo Sane trafił z karnego i Granatowi złapali kontakt. Na 5 minut przed końcem, Tomasz Armatys uderzył po długim rogu, a chwilę później udał się pod prysznic, po obejrzeniu czerwonego kartonika, ale zanim tak się stało Accenture po raz kolejny złapało kontakt. Na listę strzelców wpisał się Oleksandr Stoliarov. Ostatecznie jednak Tomasz 20 utrzymało prowadzenie i zgarnęło komplet punktów.