Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Shell nie zwalnia

Kolejne zwycięstwo odniosła reprezentacja Shell. Żółto-czerwoni tym razem pokonali ZasadaAuto.pl po bardzo ciekawym meczu. Shell prowadził po pierwszej odsłonie już 3:0, jednak w drugiej połowie ambitna Zasada włączyła się do walki i do końca meczu była w grze. W pierwszej części gry świetnie w bramce Shell spisywał się Eric, który przed tygodniem również był pewnym punktem zespołu, a tym razem w jednej sytuacji wręcz fenomenalnie zamknął dostęp do bramki. W drugiej połowie na pierwszy plan wyrasta postawa Konrada Podsiadłego, który w trudnych momentach brał odpowiedzialność w ofensywie na swoje barki. Zawodnik z numerem 27 zaliczył miedzy innymi piękną "asystę" piętką. Trzeba przyznać, że był to interesujący, otwarty mecz z wieloma okazjami podbramkowymi.