Mecze: 685

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Dramatyczny bój

Znakomicie w ten mecz weszli zawodnicy Morele.net prowadząc już na początku 5:0. Capita walczyła bardzo ambitnie o każdy punkt, lecz nie mogli utrzymać tempa narzuconego przez gospodarzy. Ci natomiast bardzo wyraźnie dominowali i tym samym powiększali swoją przewagę. Capita w końcówce wzięła się do roboty, lecz było już za późno i przegrali pierwszą partię 19:25. Początek drugiej odsłony był zdecydowanie bardziej wyrównany. Obie ekipy grały praktycznie punkt za punkt, stwarzając świetne widowisko. Od połowy seta to Capita wypracowała sobie kilka punktów przewagi, którą utrzymali do końca wygrywając 25:20 i tym samym doprowadzając do tie-breaka. Rozpędzona Capita rozpoczęła tą trzecią partię od prowadzenia 4:0. Jednak Motele.net szybko nadrobiło stratę i to oni schodzili na zmianę stron z prowadzeniem 8:5. Gdy już się wydawało że gospodarze bez problemu wygrają tie-breaka, wtedy Capita wzięła się za odrabianie strat. Szybko doprowadzili do remisu, a następnie bo dramatycznym boju przegrali na przewagi 20:22 i to Morele.net cieszyło się z ważnego zwycięstwa w tym meczu.