Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Mają patent na faworyta

Sław-Mont to niewątpliwie jeden z głównych kandydatów do medalu, czy awansu do Extraklasy. Jak grać z ,,Seledynowi’’ doskonale wie NOKIA, która w pierwszej rundzie, ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, zremisowała (4:4), a teraz sprawiła jeszcze większą niespodziankę, co by nie powiedzieć sensację i pokonała Sław-Mont 5:4. Cztery punkty zdobyte w starciach z tym przeciwnikiem – to robi wrażanie. Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że będziemy świadkami takiej dramaturgii i zakończenia z happyendem dla ,,Granatowych’’. NOKIA w niespełna trzy minuty odrobiła straty z pierwszej części, a potem wygrała tę wymianę ciosów z rywalem. Gola spotkania zdobył niewątpliwie Sławek Szlósarczyk, podsumowując swój dobry występ.