Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Emocje do końca

Ekipa morele.net kontynuuje dobrą passę. W trzecim meczu wieczoru gracze w białych koszulkach ograli Dedax, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli. Morele.net wyszło na prowadzenie w 4. minucie i na przestrzeni całego meczu, wspomnianego prowadzenia nie oddało. Ładnego gola na otwarcie zdobył Michał Ścieszka, który później jeszcze dwa razy trafił do siatki i został najlepszym graczem meczu. Do przerwy Biało-czerwoni prowadzili 2:1. Na drugiego gola Michała Ścieszki odpowiedział Piotr Bigosiński. W drugiej odsłonie morele.net szybko podwyższyło prowadzenie do stanu 4:1 i zbytnio się rozluźniło. Wiatr w żagle złapał Dedax i po trzech golach Michała Rzeszótko doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do morele.net. Sebastian Cebula w trudnej sytuacji strzelił na bramkę rywali, a piłka uderzona spod linii bocznej znalazła drogę do bramki. W ten sposób fantastyczna pogoń Pomarańczowych zakończyła się dla nich niepowodzeniem.