Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Cenny punkt

Gol zdobyty tuż przed końcowym gwizdkiem zdecydował o losach starcia Formatu z Teamtechnik. Teamtechnik zaskoczył Format w 4. minucie, jednak później inicjatywę przejęli gracze w czarnych koszulkach i jeszcze przed przerwą z nawiązką odrobili straty. Teamtechnik nie złożył broni i dwukrotnie w drugiej odsłonie pokazał duży hart ducha. Najpierw doprowadzając do stanu 2:2, a następnie ostatniej minucie gry, gdy ponownie doprowadził do wyrównania. Decydującego o losach meczu gola zdobył Janusz Kot, wykazując się tym samym sporym sprytem w polu karnym rywala. Wydaje się, że dla obu ekip taki wynik jest zadowalający. Format ma sporą przewagę w tabeli, Teamtechnik zapisał na swoje cenny punkt walcząc o utrzymanie w lidze.