Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Beznadziejny styl powodem pierwszej porażki

Bolały zęby od oglądania pierwszej połowy tych zawodów. O ile mytaxi mogło podejść do lidera z dużym respektem i czekać, co zostanie przez niego zaproponowane, to ten nie pokazywał niczego z formy drużyny aspirującej do mistrzostwa. Z braku dobrych szans w obu polach karnych, gracze występujący w zielonych znacznikach stwierdzili w 19 minucie, że zdobędą bramkę i zobaczą co z tego wyniknie. I jak się okazało, wynikło dużo dobrego, bo o ile przed przerwą twarz w dłoniach można było kryć widząc poczynania jednych i drugich, to w po pauzie można to było czynić o połowę rzadziej, bo niezły futbol pokazali prowadzący. Efektem trzy kolejne trafienia i zaskakująco pewna wygrana. Chociaż spoglądając w przeszłość, już grudniowe spotkanie zakończone remisem 3:3 pokazywało, że mytaxi może być zmorą Formatu.