Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

W odmiennych nastrojach

Czwartej porażki z rzędu doznała ekipa Dedax. Tym samym triumfujacy w tym meczu Welcome ma tyle samo punktów, co ekipa Pomarańczowych i wydostał się ze strefy spadkowej. Welcome rozpoczął sotre strzelanie w 8. minucie za sprawą Tomasza Piwowarczyka.Chwilę później ten sam zawodnik w bliźniaczy sposób podwyższył na 2:0. W 11. minucie Bartosz ochała pozazdrościł koledze i dał bezpieczne prowadzenie ekipie Biało-granatowych. Trzeba przyznać, że nie tylko dwie pierwsze bramki były do siebie podobne, ale również trzecia była zdobyta w podobny sposób. Za każdym razem zawodnicy Welcome z łatwością przedzierali się z futbolówką środkiem boiska. Przed przerwą swój dorobek bramkowy napoczął Maciej Maderak, a kolejne dwa gole zdobyte przez wspomnianego zawodnika po zmianie stron dały mu hattrick. Welcome zaskakująco łatwo ograł Dedax i jest na dobrej drodze do utrzymania w lidze.