Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Zapachniało niespodzianką

Nidec nie bez kłopotów, ale ostatecznie wygrał z Abanana i pozostaje na podium. Niespodziewanie to gracze w biało-niebieskich strojach rewelacyjnie rozpoczęli mecz i po dwunastu minutach prowadzili 2:0. Strzególnie druga bramka autorstwa Tomasza Wróbla była pięknej urody. Zawodnik Abanana podrzucił sobie futbolówkę w powietrze po czym strzałem przewrotką skierował ją do bramki. Nidec długo nie mógł złapać rytmu, jednak jeszcze przed przerwą wrócił do gry. Piorunujące ostatnie cztery minuty pierwszej odsłony odwróciły losy meczu i zaskakująco to Nidec na przerwę zszedł prowadząc 3:2. To naładowało energią Zielonych, którzy w drugiej połowie dwoma kolejnymi golami przypieczętowali zwycięstwo. Cztery gole zdobył Jakub Pluciński, zasłużenie zostając graczem meczu.