Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Postraszyli faworyta

W pierwszej rundzie zdecydowanie górą był Infosys Consulting (7:0) i tym razem spodziewaliśmy się podobnego rezultatu. Amway jednak zawiesił rywalowi znacznie wyżej poprzeczkę i nawet przy odrobinie szczęścia mógł sprawić niespodziankę, a taką na pewno był by remis z jednym z kandydatów do podium. Prowadzenie 2:0 po golach Grześka Reizera i Piotrka Malborskiego nie zapowiadało problemów ,,Białych’’. Tym bardziej, że na kontaktowego gola znowu odpowiedzieli dwoma trafieniami i na przerwę schodzili, prowadząc 4:1. Karnego w międzyczasie nie wykorzystał Amway. W drugiej połowie zagrał już skuteczniej i postraszył faworyta – przez moment było 4:5, ale kropkę nad ,,i’’ w samej końcówce postawił niezawodny Reizer.