Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Grad bramek

Ostre strzelanie urządziły sobie ekipy Zamak Mercator i Cathay Pacific. Zwycięska ze swego rodzaju festiwalu strzeleckiego wyszła drużyna Cathay Pacific. Zawodnicy w białych strojach prowadzili już 4:1 w pierwszej odsłonie, jednak jeszcze przed przerwą Zamak wyrównał, a w drugiej odsłonie obie drużyny szły "łeb w łeb" do 27. minuty. Wtedy to po samobójczym trafieniu Cathay wyszedł na prowadzenie, którego już nie oddał do końca spotkania. Ostatecznie licznik goli zatrzymał się na stanie 10:7 dla Cathay Pacific. Świetnie w ofensywie spisali się Kamil Bystroń i Marcin Koś. Bardzo dobrą robotę w środku pola wykonywał Tomasz Chadaj, który toczył niezwykle ciekawe pojedynki z Mariuszem Małysą. Zwycięzcy pozostają w walce o medal i awans do I ligi. Zamak nerwowo ogląda się za siebie, ponieważ nie jest jeszcze pewny utrzymania.