Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Śladem rywali...

Walczący o medale Cathay ograł SSC, chociaż długo miał problemy z ekipą Granatowych. SSC wyszło w na prowadzenie w 15. minucie za sprawą Józefa Beski. Później Cathay długo nie mógł złapać dobrego rytmu gry, a SSC skutecznie broniło dostępu do swojej bramki. Sytuacja odmeniła się w końcówce pierwszej odsłony. Najpierw Bartek Szewc zaskoczył rywali strzałem z dystansu, a następnie Grzegorz Kaczmarczyk dał prowadzenie Cathay Pacific. Kolejne gole oglądaliśmy w końcowych minutach spotkania. Sebastian Perełkowicz podwyższył na 3:1, a dwie minuty przed końcem Tomasz Gromadzki dał nadzieję SSC. W końcówce Cathay, jak na dojrzałą drużynę przystało, skutecznie bronił dostępu do swojej bramki. Ekipa Białych podobnie, jak interia.pl wygrała swój mecz i w ostatniej kolejce właśnie ze wspomnianym zespołem zagra o medal.