Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Zabójcza kontra

Wygrana Sii z pierwszej rundy (4:1) była sporą niespodzianką. FIDELTRONIK chciał za wszelką cenę wziąć rewanż za tę porażkę i od pierwszej minuty zdecydowanie ruszył na ,,Błękitnych’’. Strzał Dawida Kubali obronił Paweł Prucnal, ale piłkę po uderzeniu Damiana Dudy z linii bramkowej wybił jeden z zawodników Sii! Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie gracze mieli więcej szczęścia pod bramką oponenta. Gola na 1:0 zdobył Dawid Kubala, wyrównał Michał Brendal, ale kolejne trafienia były już autorstwa FIDELTRONIKA. Nogę dołożył Adam Kuraś i mieliśmy 2:1, a w samej końcówce kiedy Sii było blisko wyrównania, poszła zabójcza kontra i Dawid Kubala ustalił końcowy rezultat pojedynku.