Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Zmarnowane szanse i zabójcza skuteczność QVC

Początek należał do Ubera, jednak gracze w czarno-czerwonych strojach nie wykorzystali kilku dogodnych okazji do otwarcia wyniku. W odpowiedzi zrobili to zawodncy QVC za sprawą Mahdiego Guerrama, który w 11. skierował piłkę do bramki rywali. Tuż przed przerwą wspomniany zawodnik podwyższył na 2:0, jednak zanim tak się stało, kolejny "festiwal" nieskuteczności zafundowali sobie gracze Ubera. Po zmianie stron QVC natchnione wynikiem grało odważniej i częściej gościło pod bramką rywali. Na 3:0 w 29. minucie trafił Damian Mystek, wykorzystując sytuację "sam na sam" z bramkarzem rywali. Dwie minuty później nadzieję Uberowi dał Jakub Zych. Pięc minut przed końcem Uber mógł pójść za ciosem, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Bartosz Młynarczyk i w ten sposób rozwiane zostały nadzieje Czarno-czerwonych na urwanie choćby punktu.