Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Przełamanie...

Mała niespodzianka, ponieważ za taką należy uznać zwyciestwo nc+ z Alexmann. Ostatnia z wymienionych drużyn rozpoczęła niemrawo, za co zapłaciła bramką straconą w 9. minucie. Niezdecydowanie Ernesta Bartoszewskiego wykorzystał Paweł Warmuz. W 12. minucie swój dorobek strzelecki otworzył Jan Zygmunt i Niebiescy prowadzili już 2:0. Tuż przed przerwą przebudził się Anthony Schacherer i szybkie dwa gole w jego wykonaniu zmieniły rezultat na remisowy. Wydawało się, że Alexmann wypracuje sobie przewagę i zagwarantuje wygraną, tym bardziej, ze wspomniany francuz skompletował hattrick w 34. minucie. To jednak nie podłamało nc+. Trzy minuty później ponownie mieliśmy remis. Jan Zygmunt bardzo dobrze wyprowadził piłkę środkiem boiska, po czym płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Później długo zanosiło się na remis, jednak na minutę przed końcem do nc+ uśmiechnęło się szczęście. "Prezent" od jednego z rywali wykorzystał świetny tego dnia Jan Zygmunt. Była to pierwsza wygrana aktualnego brązowego medalisty Extraklasy w obecnym sezonie.