Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Radosny futbol

Zawodnicy nc+ skrupulatnie wykorzystali niemrawy początek meczu w wykonaniu Korporatów, szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a następnie je powiększyli doprowadzając do stanu 1:4. Korporaci wzieli się na dobre za odrabianie strat jeszcze przed przerwą, gdy w odstępie dwóch minut zdobyli dwa gole. Po zmianie stron Czerwono-czarni kontynouwali swój marsz po zwycięstwo zdobywając trzy gole z rzędu. Niebiescy jednak się nie poddali i na dziesięć minut przed końcem wyrównali stan rywalizacji. Radość nc+ nie trwałą jednak długo. W 31. minucie Marcin Makuch, a następnie w 34. minucie Michał Guja zapewnili komfort Korporatom. W ostatniej minucie gry wynik ustalił wspomniany Makuch. Korporaci dopisują sobie kolejny komplet oczek, ale ze sposobu gry nie mogą być zadowoleni. Przed nimi najważniejsze mecze, w których będzie potrzebna zdecydowanie lepsza gra w defensywie.