Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Huknął, aż miło!

Pierwszy gol padł dopiero w dwunastej minucie, a to zasługa golkiperów. Zarówno Paweł Tatar, jak i jego vis-a-vis Paweł Długopolski bronili bardzo trudne piłki. Wynik spotkania otworzył Adrian Filipek, dobijając strzał kolegi z drużyny. Profix poszedł za ciosem i tuż przed przerwą prowadził już 3:0 Po strzeleniu trzeciej bramki, w szeregi ,,Złotych’’ wkradło się lekkie rozluźnienie i zaraz po wznowieniu gola na 3:1 płaskim strzałem zdobył Dawid Tatar. Początek drugiej części bardzo przypominał początkowe fragmenty meczu, w których to bohaterami byli panowie z rękawicami na dłoniach. Kropkę nad ,,i’’ postawił Mateusz Stolarski, który huknął aż miło, tuż pod poprzeczkę, kończąc składną akcję całego teamu.