Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Wygrywa ten, kto strzela więcej

Piotrka Pancerza w bramce Luktransu zastąpił Michał Zyguła, który mimo starań aż sześciokrotnie wyjmował piłkę z siatki. Na jego szczęście ,,Biali’’ potrafią strzelać, co nie raz, nie dwa udowadniali. Mecze wygrywa ten team, który strzela więcej goli. Straciłeś sześć, to musisz strzelić przynajmniej siedem. Luktrans zatrzymał się na ,,dziewiątce’’ i po końcowym gwizdku sędziego mógł odetchnąć z ulgą, bo długo mecz nie układał się po myśli lidera. Przegrana pierwsza połowa podziałała na Łukasza Wrzoska niczym płachta na byka i od stanu 3:4 w kilka minut zrobiło się 7:4. Duża w tym zasługa Michała Lebiesta, który korzysta z tego, co mu ,,Bozia dała’’ i po raz kolejny zdobywa gola z okolic środka boiska. Wczoraj skompletował hat-tricka, po dwa trafienia dołożyli Grzesiek Janik i Kamil Banachowicz, a po razie golkipera Profixu pokonali Łukasz Grabski i Jarek Bargiel.