Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Wrócili z dalekiej podróży

Porażka Polplastu mocno usztywniła ,,Białych’’, którzy przez wiele minut bili głową w mur. Oddali wiele nieprzygotowanych strzałów z dystansu, a jeśli piłka już zmierzała w bramkę, dobrze między słupkami spisywał się Giga Chalauri. Luktrans nadział się na kontrę i gola na 1:0 zdobył Aleksei Samasadow. Na 2:0 atomowym uderzeniem z rzutu wolnego podwyższył Serhii Hokhalenko i zaczęło pachnieć niespodzianką! Łukasz Wrzosek i spółka nie mogli znaleźć sposobu na Luxoft, który zacieśnił środek i nawet gra w przewadze jednego gracza nie przyniosła skutku! Dopiero w 28. minucie ,,Biali’’ złapali kontakt, a chwilę później Tomek Grabski wyrównał i Luktrans wrócił z dalekiej podróży. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, skórę kolegom uratował Grzegorz Janik i rozgrywający bardzo dobre zawody Luxoft nie zdobył nawet oczka!