Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Wyczyniał cuda w bramce

Zaczęło się dość pechowo dla ,,Bankowców’’, którzy już po kilku minutach przegrywali 0:1, a gola po dużym zamieszaniu w polu karnym zdobył Matt Bilton. Na kolejne bramki czekaliśmy aż do końca pierwszej połowy. Wcześniej w słupek z rzutu wolnego huknął Oleh Shchur. O centymetry pomylił się także Krzysiek Niemirski. Prowadzenie ,,Wyspiarzy’’ podwyższył Rafał Orłowski, któremu przeciwnik zostawił zdecydowanie zbyt wiele wolnej przestrzeni tuż przed polem karnym. PKO Bank Polski odpowiedział błyskawicznie, a Michaela Dolana na raty pokonał Krzysiek Niemirski. Sporo szczęścia miał także Keith Sweeney, strzelając na 3:1. Kontakt z wolnego złapał Janusz Koźmik, ale w kolejnych minutach w bramce cuda wyczyniał Dolan i to głównie on swoimi świetnymi interwencjami zapewnił Sterlingowi wygraną, która wysuwa go fotel lidera!