Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Daremne pokrzykiwania

Lider dość niespodziewanie musiał uznać wyższość Tecnocasy, która dzięki tej wygranej przesunęła się na siódme miejsce w ligowej tabeli, a IP GBSC opuścił fotel lidera na rzecz Sterlinga. Zaczęło się od przewagi ,,Biało-zielonych’’, ale to IP było bliższe zdobycia gola. W poprzeczkę trafił Benedykt Franaszek. Po raz kolejny sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych okazjach. W szóstej minucie mieliśmy 1:0 do Tecnocasy, a podanie Filipa Trybka na gola zamienił Krystian Celiński. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Jan Honkowicz, ale kolejne gole w tym pojedynku były autorstwa znacznie niżej notowanego zespołu. Na nic zdały się nerwowe pokrzykiwania Janka, które miały zmobilizować resztę zespołu. W drugiej części lidera dobijali: dwukrotnie Filip Trybek i raz Kamil Celiński. Tym samym niespodzianka stała się faktem!