Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Pechowiec Puchała

W pierwszej rundzie górą była ZasadaAuto.pl (3:1), a w rewanżu to PRESCIENT już po dwudziestu minutach gry prowadził 3:1 z wyżej notowanym i przede wszystkim znacznie bardziej doświadczonym i ogranym na boiskach Biznes Ligi rywalem. Strzelanie rozpoczął Paweł Krężel. Odpowiedział po ładnej ,,klepce’’ Oleksiy Vorobets. Kiedy wydawało się, że ,,Czarni’’ pójdą za ciosem, na indywidualną akcję zdecydował się Dominik Paul, który wszedł między dwóch obrońców i zakończył swój rajd golem. Tuż przed przerwą swojego drugiego, a trzeciego gola dla PRESCIENT zdobył Paweł Krężel. W drugiej połowie Zasada ruszyła do odrabiania strat. W poprzeczkę trafił Piotr Rozpęd, ale Wojciech Piech i Jakub Flak mieli już więcej szczęścia. 3:3 i mecz zaczął nam się od nowa. PRESCIENT nie dawał za wygraną i w efekcie po raz kolejny objął prowadzenie – bramka Dominika Paula. W 37. minucie debiutant znowu trafił do siatki, ale tym razem swojej. Pechowcem okazał się Michał Puchała i ostatecznie ta zacięta wymiana ciosów zakończyła się podziałem punktów. W końcówce obok bramki strzelił Dominik Paul, a po drugiej stronie w poprzeczkę trafił Oleksiy Vorobets.