Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Sterling triumfatorem III Ligi E!

Kropkę nad "i" postawiła ekipa Sterling Outsourcing, pokonując ambitną Tecnocasę. Pamiętając pierwsze starcie obu drużyn Sterling musiał się spodziewać trudnego meczu i tak też było. Sterling już po 4. minutach prowadził 2:0, jednak później Tecnocasa otrząsnęła się po beznadziejnym początkuw swoim wykonaniu i wróciła do gry. Zawodnciy w białcyh koszulkach doprowadzili do wyrównania, jeszcze przed przerwą i mieli nawet okazje by wyjść na prowadzenie. Sterling wrócił do dobrej gry w drugiej odsłonie. Trzy gole zdobyte przez Zielonych w pierwszych dziesięciu minutach po zmianie stron przesądziły o losach rywalizacji. Tecnocasa zdołała zmniejszyć jeszcze rozmiary porażki, zamieniając rzut karny na gola, jednak na wiecej ekipę Tomasza Wójciaka nie było tego dnia stać. Zieloni po mistrzowsku kontrolowali przebieg rywalizacji w końcówych minutach. Po ostatnim gwizdku wystrzelił korek od szampana, a gracze Sterling Outsourcing nie ukrywali wielkiej radości z największego sukcesu w historii swoich występów w Biznes Lidze.