Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Ambicja nie wystarczyła

Po ciekawym, toczonym w przyjaznej atmosferze meczu Clico zainkasowało komplet punktów w bezpośrednim boju drużyn walczących o szóstą lokatę na koniec sezonu. Zawodnicy w białych koszulkach prowadzili już 3:0. Do jednego gola z pierwszej odsłony, ekipa nieboecnego Michała Filiciaka zaraz po zmianie stron dołożyła dwa następne. Prescient jednak nie złożył broni. Trzy bramki zdobyte w ciągu dwóch minut przez Zielonych wprawiły w osłupienie graczy Clico. Szaleńcza pogoń kosztowała jednak Prescient utratę sił, którą w kolejnych minutach wykorzystało Clico. Dwie bramki Bartosza Winiarskiego, który tym samym skompletował hattrick zmieniły wynik na 3:5. Prescient zerwał się jeszcze raz za sprawą nieocenionego Pawła Krężela, jednak gol Konrada Hajty w koncówce zamknął rywalizację w tym meczu. Clico zasłużenie pokonało waleczny Prescient i jest właściwie pewne szóstego miejsce na koniec sezonu.