Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Rybka lubi strzelać!

Po okazałym zwycięstwie (14:3 z Capitą) zespół z Codewise już drugi raz w tym sezonie musiał uznać wyższość LGBS. ,,Biali’’ do tego pojedynku przystąpili bez braci Kęsków i od razu było to widoczne w ich poczynaniach. Już po czterech minutach przegrywali z Lufthansą 0:1. Efektownie piętką do Tomka Dudy zagrał Dzmitry Ramancou, a graczowi z czternastką nie pozostało nic innego, jak pokonać golkipera rywala. Codewise próbował szybko odpowiedzieć, ale otrzymał drugi cios. Atomowym, płaskim uderzeniem z własnej połowy popisał się Tomasz Rybka. Ustalając wynik meczu petardą z rzutu wolnego potwierdził, że to nie były przypadkowe trafienia! Honor pokonanych uratował Andrzej Kozubowski. Grający trener przedostatniego zespołu II Ligi D mobilizował swoich zawodników do jeszcze większego wysiłku, ale tego wieczoru gra obronna LGBS stała na naprawdę dobrym poziomie, a i z przodu coś wpadło.