25:19

IAG GBS

Miejsce spotkania: CCZ - Ptaszyckiego 6

Pewnie zwycięstwo ABB!

Pierwszy set zakończył się całkowitą deklasacją rywali ze strony graczy ABB. Gracze IAG nie byli w stanie dać sobie rady z silnymi atakami ABB, będąc przez całą pierwszą partie zupełnie bezradni wobec poczynań rywali na boisku. Większość punktów zdobytych przez AIG w pierwszej odsłonie wynikała z błędów graczy ABB, które ostatecznie wygrało pierwszą partie nie pozostawiając żadnych złudzeń rywalom 25:9. Druga partia była dużo bardziej zacięta. Ciężko jest stwierdzić czy wynikało to z poprawy gry zespołu w czarnych strojach, czy raczej z rozluźnienia związanego z wysokim zwycięstwem w pierwszym secie graczy ABB. Pewne natomiast jest, że gracze ABB nie atakowali już tak silnie jak w pierwszym secie, a przyjęcie zespołu AIG zdecydowanie się poprawiło. Mimo to gracze AIG, wciąż nie posiadali wystarczającej liczby siatkarskich argumentów, by doprowadzić do tie-breaka i pokusić się o niespodziankę. Ostatecznie druga partia również padła łupem ABB, które zwyciężyło ją 25:19, a cały mecz 2:0.