Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

IP GBSC deklasuje Karcher

IP GBSC zaczęło mecz naprawdę mocnym uderzeniem rozpoczynając od prowadzenia 7:0 w pierwszym secie. Wiele punktów gracze w zielonych strojach zdobywali blokiem, wykorzystując nie najlepiej funkcjonującą w tym meczu obronę Karchera. Pierwszy set toczył się od początku do końca pod dyktando IP GBSC, a zawodnicy Karchera nie byli w stanie w żaden sposób nawiązać rywalizacji. Ostatecznie pierwsza partia zakończyła się zwycięstwem IP w stosunku 25:10. Obraz drugiego seta niewiele różnił się od pierwszej partii, a zwycięstwo ekipy IP GBSC ani przez chwilę nie wydawało się być zagrożone. Przez całą drugą partie zawodnicy w zielonych strojach utrzymywali bezpieczny pięciopunktowy dystans nie pozwalając drużynie Karchera na odrobienie strat. Najlepszym zawodnikiem meczu został Rafał Kosmal ze zwycięskiej drużyny, który był zdecydowanie najbardziej wyróżniającą się na parkiecie postacią.