25:22
25:19

Przybylski

Heineken mistrzem II Ligi!

Spotkanie rozpoczęło się od kilku dobrych akcji drużyny Heinekena, która od pierwszych punktów pokazała, że tego dnia była w dobrej dyspozycji. Drużyna Przybylski zdołała jednak w środku pierwszego starcia zbliżyć się do swoich rywali, jednak to drużyna Heinekena w końcówce pierwszego seta wykazała się mocniejszymi nerwami i ostatecznie drużyna Przybylski uznała wyższość swojego przeciwnika. Drugi set również ropoczął się na korzyść Heinekena, który nauczony doświadczeniami z pierwszego seta nie pozwolił na kontakt punktowy drużyny Przybylski i kontrolował całego seta od pierwszych punktów wygrywając całe spotkanie 2:0. W ten sposób Heineken sięgnął po mistrzowski tytuł, a tuż po ostatnim punkcie wystrzeliły korki szampanów!