Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Pojedynek beniaminków...

Ekipa Format okazałą się minimalnie lepsza od Getinge w pojedynku dwóch drużyn, które awansowały do I Ligi. Ciekawy pojedynek otworzył rewelacyjnym trafeniem z dystansu Sławomir Urbaniak. Poźniej długo wynik nie się nie zmieniał, chociaż trzeba przyznać, że zarówno jedni, jak i drudzy mieli sporo okazji by wpłynąć na rezultat. Dopier w 26. minucie Daniel Trzeciakowski doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później Format znowu był na prowadzeniu. Futbolówkę z najblizszej odległości do bramki skierował Krzysztof Podsiadło. W 32. minucie sprytem pod bramka Getinge wykazał się Mateusz Pietrzyk i mieliśmy już 3:1 na korzyść Formatu. Tuż przed końcem meczu Jakub Dziedzic zamienił rzut karny na gola dla Getinge ustalając wynik rywalizacji na 3:2.