Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Średnia ocena:

Huknął w samo okienko

TechnipFMC w pierwszej połowie walczył z liderem, jak równy z równym i przegrali tę rywalizację minimalnie, bo tylko 2:3. Strzelanie rozpoczął Kamil Kucabiński, ale stosunkowo szybko odpowiedział Tomek Rzeźnik. ,,Granatowi’’ poszli za ciosem i ku zaskoczeniu wielu Karol Nencka wyprowadził ich na prowadzenie! Jeszcze przed przerwą Tomasza 20 Resto Bar odrobiło straty z nawiązką. Po zmianie stron ,,Czarni’’ zagrali na jeszcze większym luzie i skuteczniej od oponenta, który zamiast do siatki, trafił w słupek. Ozdobą tej rywalizacji był drugi gol Kamila Kocubińskiego, który huknął w samo okienko bramki, strzeżonej przez Tomka Chochołka! Zaraz po tym trafieniu rozmiary porażki zmniejszył Michał Tomczuk. Lider potwierdził swoją dobrą dyspozycję i umocnił się na prowadzeniu, a TechnipFMC spadł z podium.