Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Długo byli ,,w grze’’

Morele.net, które przed tym meczem zamykało ligowe zestawienie, czekało ciężkie zadanie. Mecz z walczącym o strefę medalową, a może nawet i o mistrzostwo Sappi nigdy nie będzie należał do najłatwiejszych. Ten kto spodziewał się jednostronnego meczu, mocno się rozczarował. ,,Biało-czerwoni’’ dość długo ,,byli w grze’’ i to oni jako pierwsi znaleźli drogę do siatki. Gola po strzale z dystansu zdobył Sebastian Twardy. Przed przerwą na 1:1 trafił Marcin Gadocha i taki rezultat utrzymywał się aż do trzydziestej minuty! Później z graczy morele.net uszło powietrze, brakowało sił i Sappi na czele z Piotrkiem Forysiem miało więcej miejsca na boisku i szybko przełożyło się to na bramki ,,Niebieskich’’. Wygrana Sappi mogła być zdecydowanie wyższa, ale świetnie między słupkami poczynał sobie Michał Waliłko.