Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Bliscy przełamania

Faworytem tego meczu był ANSWEAR.COM i po tym, jak po niecałych siedmiu minutach prowadził 2:0, wydawało się, że ,,Czarni’’ mają kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gracze morele.net, którzy jeszcze przed zejściem na przerwę wyrównali i tak naprawdę mecz zaczął nam się na nowo! Co więcej, to ,,Biało-czerwoni’’ mogli pójść za ciosem i objąć prowadzenie, ale skuteczność nie była wczoraj ich mocną stroną. Po raz kolejny sprawdziło się piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych okazjach. W samej końcówce trafienie na wagę trzech oczek zaliczył Janek Jędrzejowski i punkty powędrowały do piątego zespołu II Ligi A, a ambitnie walczące morele.net zostało z niczym. Taka porażka na pewno boli, tym bardziej, że team Kuby Raka wciąż czeka na pierwsze oczko w bieżącej kampanii. Może za tydzień?