Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Skuteczni po przerwie

Spor emocji przyniosło spotkanie dwóch zespołów z dolnej połowy klasyfikacji III Ligi A. Oglądaliśmy wiele bramkowych sytuacji, sporo strzałów, jednak z obu stron brakowało sporej dozy skuteczności. Strzelecki impas przerwany został dopiero po pół godzinie zmagań, gdy to na prowadzenie Amway wyprowadził Issac Naranjo. Kiedy wydawało się, że Polwar wreszcie „dopnie swego” i wyrówna stan boju, nieoczekiwanie podwyższył Anthon Klyzub. Debiutująca od tego sezonu ekipa nie mogła pokonać dobrze dysponowanego Sergio Silvy i w ostatecznym rozrachunku przegrała 0:2 i wciąż czeka na swój premierowy triumf. Amway co prawda pozostaje siódmy, jednak za sprawą triumfu dołączył do goniącego ścisłą czołówkę peletonu!