Mecze: 7230

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 309

,,Centrostrzał"

Przed meczem faworytem było ZdrowePudełkowe.pl, ale to Codewise jako pierwsze zaskoczyło rywala. Zdziwiony był przede wszystkim bramkarz, który dostał piłkę za kołnierz. ,,Centrostrzał'' Kuby Jakubika i było 1:0 dla graczy w czarnych strojach. W jedenastej minucie odpowiedział Wojciech Stryczek, najlepiej odnajdując się w zamieszaniu podbramkowym, ale jeszcze przed przerwą Michał Gruszczyński pokonał Bartka Kwiatkowskiego. W drugiej połowie swoje pięć minut mieli golkiperzy obu ekip, którzy kilkukrotnie pokazali swój bramkarski fach! Gdy Krystian Wrona zdobył gola na 3:1, ZdrowePudełkowe.pl postawiło wszystko na jedną szalę, ale było tylko w stanie zmniejszyć rozmiary porażki - gol Dominika Kożucha.