Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Zmusili rywala do błędów

Welcome Airport Services nie zwalnia tempa i pokonuje kolejną przeszkodę w drodze do II ligi. Team Bartka Ochały we wcześniejszych meczach strzelał, jak na zawołanie, kontrolując przebieg meczu. Wczoraj pokazał, że potrafi też wrócić z dalekiej podróży, bo to Rafis po bramkach Michała Bajonowicza po pierwszej połowie prowadził 2:0! W przerwie musiało paść kilka męskich słów, bo po zmianie stron oglądaliśmy zupełnie innego lidera, który od samego początku zaatakował Rafis, zmuszając go do błędów. Z nich skorzystał Tomek Piwowarczyk i Maciek Maderak i po niespełna siedmiu minutach drugiej części spotkania z 0:2 zrobiło się 4:2. Gracze w błękitnych strojach mogli sobie pluć w brodę, bo bramki strzelali sobie praktycznie sami. W ostatniej akcji kropkę nad ,,i’’ postawił Tomek Piwowarczyk, który aż czterokrotnie pokonał Arka Hajduka.