Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Odetchnęli z ulgą

BWI Group nie przestaje zaskakiwać. Bartek Gągol i spółka kontynuują serię meczów bez porażki i tracą tylko dwa punkty do lidera. Swoją serię przedłużyli, pokonując Shell, ale to zwycięstwo rodziło się w bólach. W dziesiątej minucie po dograniu Michała Barnasia z rzutu rożnego piłkę do siatki skierował Michał Senkowicz i w kolejnych fragmentach tego spotkania byliśmy świadkami wymiany ciosów, ale długo golkiperzy obu firmowych zespołów nie dawali się pokonać. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0. Na początku drugiej do remisu doprowadził Marcin Babicz. Shell próbował pójść za ciosem, ale był nieskuteczny. Niewykorzystane sytuacje się zemściły. Do odbitej piłki dopadł Michał Barnaś i na minutę przed końcem ucieszył resztę zespołu. W doliczonym czasie gry przed szansą na wyrwanie punktu stanął Konrad Podsiadło, ale fatalnie spudłował z bliskiej odległości.