Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Bliźniaczo podobne początki połów

Gracze Sii Polska zostawili na boisku mnóstwo zdrowia, ale po końcowym gwizdku sędziego nie mieli powodów do zadowolenia. Siódmy mecz i wciąż ,,Błękitni’’ czekają na premierową wygraną w sezonie wiosna-lato 2019! Póki co z oczkiem zamykają ligowe zestawienie. Abanana Advertising też nie zachwyca, ale po wygranej poprawiła nieco swoją sytuację. Marcin Czekalski otworzył wynik spotkania, ale kilka akcji później po golu Michała Cichockiego mieliśmy już remis, który utrzymał się do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej znowu Abanana obejmuje prowadzenie, aby za chwilę je stracić. Przy stanie 2:2 sprawy w swoje nogi wziął Robert Dyląg. To jego dwa trafienia uspokoiły poczynania ,,Żółto-niebieskich’’, których w 35. minucie zaskoczył ponownie Michał Cichocki, ale na więcej Sii zabrakło już czasu.