Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Od razu zaatakowali

Axel Springer I, zgodnie z przewidywaniami, od pierwszej minuty wysoko zaatakował niżej notowaną drużynę i po niespełna trzech minutach prowadził 2:0, a dwa gole na swoim koncie miał już Arek Banaczyk! Kiedy Bartek Suchecki strzelił na 3:0, wydawało się, że ,,Pomarańczowi’’ się nie podniosą. Nic z tych rzeczy. Sygnał do walki dał Konrad Bilski, pokonując bramkarza uderzeniem z lewej strony boiska. Oponafelga.pl próbowała, ale nie miała zbyt wiele argumentów. Przed przerwą po świetnym podaniu Arka Dobka gola ,,do szatni’’ zdobył Dominik Pinkowski. Pierwsza akcja drugiej części przyniosła nam bramkę Konrada Bilskiego, ale był to ostatni zryw ósmej ekipy III Ligi C. Axel Springer I postawił kropkę nad ,,i’’, a do protokołu meczowego wpisał się ponownie Bartek Suchecki.