Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Łatwo się nie poddali

To był wieczór błyskawicznych goli. Również w starciu zamykającym 4. Kolejkę padł gol kilkanaście sekund po rozpoczęciu meczu! Autorem tej bramki był Robert Malawski, który wykorzystał lekkie gapiostwo rywala. ,,Dziewiątka’’ HAYS na tym nie poprzestała i po pięciu minutach było już 2:0! Consultronix starał się odpowiedzieć, ale sposób na Maxime’a Ponsineta znalazł dopiero pod koniec pierwszej połowy! W drugiej znowu zarysowała się lekka przewaga ,,Błękitnych’’, co przyniosło efekt w postaci gola Łukasza Porębskiego. Rywal znowu musiał odrabiać straty, ale dopiął swego. Przemek Augustynek znowu wysłał rywalowi wiadomość – tak łatwo się nie poddamy! Ten nic sobie z tego nie robił. Wojtek Koszyk w odstępie niecałych czterech minut zaliczył dwa trafienia, które ustawiły ten mecz. Ambitni ,,Pomarańczowi’’ zmniejszyli rozmiary porażki, a z gola cieszył się Mateusz Galos.