Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Gol bramkarza!

Debiutant wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w Totolotek Biznes Lidze. Wczoraj na boisku Com-Com Zone, po meczu walki, Dassault Systemes uległo znacznie bardziej doświadczonemu teamowi. EC Engineering objęło prowadzenie w siódmej minucie. Zza pola karnego do siatki trafił Mateusz Pakuła. Obie drużyny chciały wykorzystać trudne warunki atmosferyczne i padający deszcz, często próbując swoich sił z okolic połowy boiska, ale czujni w bramce byli golkiperzy. Po zmianie stron ,,zewnętrzniakiem’’ wyrównał Tomek Nocek, ale jak się później okazało, było to jedyne trafienie ,,Niebieskich’’. Na 2:1 trafił Krzysiek Karnasiewicz, a końcowy rezultat meczu ustalił…bramkarz ECE! Kamil Gucwa dalekim wykopem z własnego pola karnego zaskoczył swojego vis-a-vis!