Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Zamiana w tabeli

To były dwie bardzo różne połowy w wykonaniu IAG GBS. W pierwszej team Krzyśka Mrugały raził nieskutecznością, za co został skarcony przez Łukasza Pawlika. ,,Szarzy’’ mieli sporo okazji, ale żadnej nie potrafili zamienić na gola. W przerwie drużyna ta przeszła zupełną metamorfozę i po niespełna pięciu minutach i dwóch bramkach Dawida Burakiewicza prowadziła 2:1! Na szczególną uwagę zasługuje gol na 1:1, bezpośrednio z rzutu wolnego. Na tym IAG nie poprzestał. Po dwójkowej akcji Burakiewicz-Mrugała, ten drugi powiększył przewagę, a w kolejnej akcji z własnej połowy bramkarza zaskoczył gracz z ,,87’’ na plecach. EC Engineering stać było jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki. Do siatki futbolówkę skierował Krzysiek Karnasiewicz. IAG GBS wyprzedza pokonany team w tabeli i jest tuż, tuż za podium.