Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Nowy lider

Nowym liderem III Ligi E, po zwycięstwie z BanFood został Business Elite. ,,Żółci’’ zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, nie pozwolili rywalowi rozwinąć skrzydeł, stosowali wysoki pressing, zmuszając go licznych strat. Dzięki temu to rywal biegał za piłką, a team Mykoli Shpakovskiego wykorzystywał swoje okazje bramkowe. Wynik meczu już w drugiej minucie otworzył strzałem z rzutu wolnego Mykhailo Kozoriz. BanFood próbował wyrównać, ale dobrze między słupkami radził sobie Serhii Khomiak. W jedenastej minucie mieliśmy już 2:0, ale odpowiedź ,,Biało-zielonych’’ była błyskawiczna. Kontakt z oponentem złapał Darek Ludwig. Pozostałe dwie bramki padły po zmianie stron, a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Kyrylo Korobka. Wygrana Business Elite mogłaby być nieco wyższa, ale rzutu karnego nie wykorzystał Oleksandr Lysenko.