Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Rollercoaster...

Prawdziwym deserem był ostatni pojedynek dnia, który swoim przebiegiem przyćmił hitowo zapowiadające się starcie MSHG z Limbudem. Wygląda na to, że walka o utrzymanie również może być pasjonująca. Wygrana Rigor Mortis z Tesco sprawia, że rywalizacja o ligowym byt na dobre nabiera rumieńców. Jako pierwszy na prowadzenie wyszedł Rigor Mortis. Gdy zrobiło się 2:0 dla Bordowych, wydawało się, że Lekarze są w uprzywilejowanej pozycji. Tesco jednak nie złożyło broni i jeszcze przed przerwą z nawiązką odrobiło straty. W drugiej odsłonie z kolei Rigor ruszył po komplet punktów i w 26. minucie powrócił na prowadzenie, którego już nie oddał. Tesco ambitnie dążyło do wyrównania, ale do końca meczu zawodnicy Rigor Mortis byli przynajmniej krok przed rywalami. W ligowej tabeli Rigor Mortis zbliżył się do Tesco i traci do rywali już tylko jeden punkt.